המלצות
 

" בתוקף תפקידי נפגשתי עם משפחות רבות שעשו מקלחונים מעוצבים אצל עופר. רמת השירות, המקצועיות, האמינות, המחירים של מקלחונים מעוצבים היו 10 . גם אני שמחתי לעשות מקלחון מעוצב אצלו וזכיתי לאותם דברים. ממליצה בחום.
לא ראיתי בשום מקום מקלחונים מעוצבים יפים כל כך כשל עופר "
מירה רוזנר – מנהלת מכירות נווה גד. 052-8355440

" טביביאן שיפוצים – אני הרצל טביביאן עובד בשיפוץ בתים כבר 25 שנה, כדי שעבודתי תצא באיכות גבוהה, עלי לעבוד עם אנשי מקצוע טובים כך שהתוצר הסופי יהיה מושלם, אני עובד עם עופר כשנתיים ותמיד מרוצה ממקצועיות עבודתו יעילותו ואמינותו בפני הלקוח."הוא מייצר מקלחונים מקלחונים מעוצבים פשוט מהממים. כל מקלחון מעוצב ומושקע יותר ממשנהו
טביביאן שיפוצים ואינסטלציה - 03-5706881, 052-3607229

" היחס החם והאדיב שקיבלתי מעופר עולה בקנה אחד עם המקצועיות הבלתי נלאית שלו. הופיע בבתי מדד, הסביר, ייעץ במקצועיות וביעילות על מקלחונים מעוצבים בזמן קצר ובדיוק מוחלט. אף פעם לא פגשתי איש מקצוע שמייצר מקלחונים מעוצבים טובים כל כך והשרה בי תחושת אמינות כמו עופר. ישר כוח."
לקוח – גיל מ. matogil@gmail.com

"הכרתי את עופר לפני כשנה דרך פרסום באינטרנט ומאז אני עובד איתו בכל שיפוץ שאני מבצע. ברגע שאני מזמין אותו הוא מגיע, נותן ייעוץ מקצועי ואמין. המחירים שלו נוחים מאד ועבודתו ברמה הגבוהה ביותר, אני סומך עליו במאה אחוזים כי דרך עבודתו נשקפת עבודתימקלחונים מעוצבים זו מומחיותו, לא נתקלתי בעבודה של מקלחון מעוצב כזו של עופר."
ג'ובני ניסים - שרותי אינסטלציה ושיפוצים 052-5286092

לאחרונה, במסגרת שיפוץ רחב שעשינו בביתנו שבבית דגן, הפכנו אמבטיה למקלחון מעוצב והיינו זקוקים למקלחון מעוצב חזיתי עשוי זכוכית להשלמת התמונה.

ערכתי סקר שוק מקיף, בהתבסס על האינטרנט ועל "דפי זהב", וקיבלתי לא מעט הצעות מחיר מיצרני מקלחונים מעוצבים באזור המרכז.
ערכתי את הצעות המחיר שקיבלתי בסדר עולה, מהמחיר הנמוך לגבוה והזמנתי את המציעים להגיע לביתי, להתבונן "בכלה", למדוד במדויק את מיקום המקלחון החזיתי, ולהציע לי את המוצר המתאים ביותר לנתוני השטח.

לאחר מספר פגישות, עם מספר יצרנים, ובתוכם "עופר מקלחונים" החלטתי "להמר" על המוצר של עופר.
עמדתי ליד עופר בעת שהתקין את המקלחון החזיתי בביתי, והתמוגגתי מנחת למראה הביצוע המקצועי והסבלני שלו.
המקלחון המעוצב החזיתי של עופר נושא תו תקן ישראלי, המוצר המוגמר – מקלחון מעוצב - יפה ואיכותי, עבודת ההתקנה מקצועית למהדרין, והמחיר - סוף הדרך!

מומלץ על ידי, לכל לקוח פוטנציאלי, לשקול במלוא הרצינות הזמנת מקלחון מעוצב אך ורק אצל "עופר מקלחונים".

יורם שגיא - Yoram Sagi
10 Ha-Sharon St.
P.O.Box 2245
Bet-Dagan, Israel 50200
Tel./Fax: +972-3-9601371
Tel.: +972-77-7960137

לעופר ולצוות המדהים, תודה
לאחר זמן רב שלא שיפצנו את המקלחון שיש לנו בבית, החלטנו לפנות בעקבות המלצות של מכרים אל עופר והצוות הנפלא שלו – מהר מאוד גילינו כי הבחירה שלנו הייתה האידיאלית. קיבלנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד ונכון להיום המקלחון שלנו נראה כמו חדש. מקלחונים אינם נשמרים לאורך שנים רבות, ולכן אם אתם מחפשים מישהו שיחדש לכם את המלקחת בצורה האיכותית ביותר – תפנו אל עופר מקלחונים הם יבצעו עבורכם את העבודה הטובה ביותר. בתחילת הדרך הייתי סקפטית לגבי האפשרות להציל את המקלחון שלנו, אך לאחר סיום העבודה הבנתי שאפשר לשמור על המקלחון הישן על ידי בחירה של אנשי המקצוע המתאימים.
גילה בן ארצי
 
שלום עופר
בתור בית דירות גדול באזור אשקלון, אני עובד שנים רבות עם יבואנים של מקלחונים ברחבי הארץ. לאחר שעברנו מספר יבואנים אשר הוחלפו מסיבות כאלה ואחרות, מצאתי את עופר מקלחונים – ומאז אנו עובדים באופן שוטף האחד עם השני. עופר והצוות שלו עושים עבודה מדהימה אשר מתפרשת בזכות המקצועיות הרבה שהם מפגינים בתוצאה הסופית. התוצאה האיכותית מביאה לביקורות חיובית גם מצד הלקוחות, וגם מצידנו העובדים. אנו מלאי הערכה לכל הצוות של עופר מקלחונים, ומצפים להעשיר ולהעמיק את שיתוף הפעולה בנינו לבניכם עוד שנים רבות. אנו ממליצים לכל מי שמחפש לרכוש מקלחונים לפנות אל עופר והצוות שלו על מנת לקבל את האיכות הטובה ביותר.
יוסי בן חמו
 
ההיכרות שלי עם עופר והצוות שלו הייתה באמצעות בדיקה שעשיתי ברחבי האינטרנט עקב הרצון שלי ושל אשתי לרכוש מקלחון מעוצב חדש לבית. לאחר ששמענו מספר הצעות מחיר החלטנו לבקש מעופר לבצע עבורנו את ההתקנה והייבוא של המקלחון החדש. היחס האדיב שקיבלנו מצוות העובדים ומעופר עצמו לא היה דבר של מה בכך, והתוצאה המדהימה הייתה בדיוק מה שחיפשנו בתחילת הדרך. כך שאם גם אתם רוצים מקלחון מעוצב למקלחת שלכם, עופר מקלחונים יעשו עבורכם את העבודה המקצועית ביותר – ותיהנו לאורך כל הדרך מיחס יוצא דופן של כל הצוות. כי בסופו של דבר, אין כמו בעל מקצוע מקצועי אשר מתייחס אל הלקוח באופן יוצא מן הכלל.
רונן - שיפוצניק
 
המלצה על ייצור מקלחונים מקלחונים בהתאמה מיוחדת
הפנייה שלי אל עופר הייתה בסיטואציה קצת שונה, אני זקוקה למקלחון נגיש עבור הילד שלי אשר מתקשה להתקלח במקלחת רגילה. לאחר בדיקה והתייעצות עם צוות הרופאים, החלטנו להחליף את המקלחת בביתנו למקלחון נגיש ונוח. מיד עם הפנייה שלי אל עופר וכל הצוות, קיבלנו יחס חם ואוהב אשר ליווה אותנו לאורך כל התהליך. מיד עם תחילת העבודה הצוות ייעץ לנו באופן המקצועי ביותר, ועזר לנו לבנות את המקלחת המושלמת עבור הבן שלנו. התוצאה היא מדהימה, ואנחנו אסירי תודה לעופר מקלחונים על כל העזרה שהם נתנו לנו מתחילת הדרך ועד לסיום העבודה על המקלחון אשר משרת אותנו ואת הבן שלנו בצורה המושלמת.
תודה ממשפחת אביגדור
 
תהליך השיפוץ של הבית שלי היה מלא בחששות שהיינו מלווים איתם לאורך כל התהליך, בכל זאת מדובר בעבודה גדולה אשר מתבצעת עם אנשי מקצוע מכל הסוגים – דבר שתמיד יהיה מלווה בחששות ודאגות. כאשר התחלתי לבצע את השיפוץ של חדר האמבטיה, חברים המליצו לי לפנות אל עופר מקלחונים על מנת לקבל הצעת מחיר. מיד עם הפגישה הראשונה שנערכה עם עופר ידעתי שמדובר באופציה המושלמת בשבילי. העבודה נעשתה בצורה המהירה והמקצועית ביותר, דבר אשר הקרין לי רוגע ושקט – וגרם לי להרגיש שאין סיבה לדאוג או לחשוש. אני רוצה להודות מעומק הלב לעופר על העבודה המסורה וחסרת הפשרות שהוא ביצע בחדר המקלחת החדש שלנו.
יונתן
 
מזה מספר חודשים שאני מחפש עסק או חברה בתחום המקלחונים אשר אני אוכל לעבוד איתה במשותף על דירות ובניינים אותם אני בונה. לאחר שעברתי עשרות חברות ואנשי עסקים שונים, נפגשתי עם עופר ולאחר מספר שיחות הבנתי שמדובר באיש מקצוע מהשורה הראשונה. מאז ועד היום אנו מוציאים פרויקטים רבים – דבר אשר גורם לי לדעת שהמקלחת בדירה החדשה שאני בונה מטופלת על ידי אנשי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר בתחום. עופר מקלחונים והצוות הנהדר של החברה הם ללא ספק הבחירה הראשונה שלי בכל הקשור אל שיפוץ או תיקון של חדר מקלחת ישן וחדש כאחד. אני רוצה להודות ומאחל להמשך עבודה משותפת ורבה שלנו ביחד.
 
 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
התקנת מקלחונים
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
 
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
צור קשר

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"