מקלחונים בכל המקלחות בבית

בעת שיפוץ או שדרוג של חדר האמבטיה שלנו בבית, אנו ישר חושבים כיצד נוכל לעצב אותו מחדש – הרי בשורה התחתונה כאשר פנינו מועדות לקראת שיפוץ נרצה לקבל את הטוב ביותר. הגישה שמנחה אותנו היא שאם כבר אנחנו הופכים את כל האמבטיה, אז לפחות שנקבל את התוצאה הסופית המקסימאלית מבחינת האיכות שלה. מקלחונים הם הדרך הבטוחה שלכם, לקבל מקלחת מעוצבת אשר תשאיר רושם על האורחים אשר מגיעים להתרשם – אך האם מומלץ לשים מקלחונים בכל חדרי האמבטיה בבית?

מקלחונים בכל חדרי האמבטיה בבית – כן או לא?

אנשים רבים אשר עומדים לקראת שיפוץ כללי של הבית שלהם או שיפוץ קטן של חדרי האמבטיה בלבד – מתחבטים בשאלה האם להתקין בכל חדרי האמבטיה מקלחונים מעוצבים או לגוון ולהתקין אמבטיות ומקלחונים. התשובה לשאלה הזאת יכולה להיות מגוונת ושונה – ולכן ההחלטה חייבת להיות שלכם.

במידה ואתם תבחרו להתקין מקלחונים בכל חדרי האמבטיה בבית, אתם תשמרו על תיאום מלא בין חדרי האמבטיה השונים בבית – דבר שיביא לרמה גבוהה ולאפשרות לשמור על סטנדרט דומה בכל חדרי המקלחת בבית שלכם. בנוסף הבחירה במקלחון תחסוך לכם מקום רב, ותאפשר לכם יותר מרחב מבחינת העיצובים בחדר האמבטיה.

האופציה השנייה אשר עומדת לרשותכם היא שילוב של מקלחונים ביחד עם אמבטיות רגילות, דבר שמצד אחד שובר את התיאום בין חדרי האמבטיה בבית – אך מתאים מאוד לאנשים אשר אוהבים להתפנק באמבטיה רגילה ולא אוהבים להתקלח במקלחונים. הבחירה הזאת היא הנפוצה ביותר ברוב המקרים, ומאפשרת לכל אחד מבני המשפחה להתקלח בדרך שאותה הוא מעדיף.

איך שלא נסתכל על הסיטואציה, הבחירה היא אך ורק שלכם. שתי האופציות הללו הן יעילות ומביאות איתן ביחד פלוסים רבים אך כמובן שגם מינוסים שאותם עליכם לקחת בחשבון. אתם יכולים להתייעץ עם מומחים שונים אשר יבדקו את חדרי האמבטיה בבית שלכם – ויוכלו לספק לכם את הדעה המקצועיות ביותר לגופו של עניין ובאופן אישי. אתם יכולים לחשוב על כל אופציה, בסופו של דבר מקלחונים היא הבחירה הטובה ביותר בין אם הם לבד או משולבים עם אמבטיות.
 
 

 

 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
תבחרו מקלחונים כחול לבן
מגוון רחב של סוגי מקלחונים
התאמת המקלחון לבית
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
התקנת מקלחונים
מקלחונים –האופציה המועדפת
מקלחונים בכל המקלחות בבית
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
עיצוב החלל של המקלחון
תוסיפו יופי למלקחת שלכם
 שתי עולמות במוצר אחד

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"