עיצוב החלל של המקלחון

מקלחונים עשויים להיות הבחירה המושלמת שלנו בכל הקשור אל חדר האמבטיה בביתנו. הבחירה במקלחון ולא באמבטיה עשויה להיות ממספר רב של סיבות אשר מעידות על היתרונות של המקלחון על פני היתרונות של האמבטיה. החלל אשר עומד לרשותנו בעת בחירת מקלחון מהווה כאחד היתרונות הבולטים ביותר שלו על פני האמבטיות ששם החלל הינו קטן ולעיתים כמעט ולא קיים.

כיצד מעצבים את החלל בתוך המקלחון?


הנטייה הראשונה שלנו היא לחשוב שבעת קניית מקלחון מעוצב, אנו עשינו את מה שדרוש בכל הקשור אל עיצוב חדר האמבטיה שלנו – אך זה לא נכון. עיצוב החלל בתוך המקלחון הן בהיותו פתוח או סגור – חשוב גם הוא לא פחות מהעיצוב של המקלחון עצמו. עליכם לבחור בקפידה כל אביזר או מוצר אשר תתקינו בתוך החלל כאשר עליכם לוודא שאינכם פוגעים בשאר היתרונות של המקלחון.

העיצוב של החלל הפנימי של המקלחון אמורה מצד אחד לתת לנו את כל הצרכים שלנו בזמן המקלחת, ומהצד השני להשתמש בכמה שפחות מקום – על מנת שנוכל לזוז ולהתנייד בתוך המקלחון כמה שיותר. כיום ישנם מוצרים רבים אשר נועדו בראש ובראשונה על מנת לחסוך לנו מקום בתוך המקלחון, אך בנוסף גם מספיק מעוצבים מבחינה חיצונית על מנת לשמור על סטנדרט גבוה בתוך המקלחת.

תזכרו שאתם אלה אשר בוחרים את המוצרים אשר ישרתו אתכם כאשר אתם נכנסים אל המקלחת. ולכן בעת קניית מקלחונים חשוב מאוד שתתחילו לחשוב, אילו מוצרים עשויים להתאים לעיצוב של המקלחון עצמו ובנוסף גם יחסוך בו כמה שיותר חלל בעת השימוש במקלחת. אך כמובן תזכרו שעליכם לאחסן בתוך המקלחון מוצרי היגיינה וטיפוח שונים – ולכן חייב להיות מקום עבור כל המוצרים בסטנדים אשר עשויים להיות מונחים על הרצפה או תלויים באוויר.

אתם מוזמנים להתחיל לתכנן את המקלחת שתמיד חלמתם עליה – כאשר את הפרטים הקריטיים חשוב שתתאמו עם אנשי מקצוע אשר יהיו מסוגלים לתת לכם חוות דעת מקצועית אשר תכלול בתוכה את כל הפרמטרים שעליכם לזכור. כי בסופו של דבר מקלחת טובה זה אחד הדברים החשובים ביותר בסוף היום.
 
 

 

 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
תבחרו מקלחונים כחול לבן
מגוון רחב של סוגי מקלחונים
התאמת המקלחון לבית
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
התקנת מקלחונים
מקלחונים –האופציה המועדפת
מקלחונים בכל המקלחות בבית
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
עיצוב החלל של המקלחון
תוסיפו יופי למלקחת שלכם
 שתי עולמות במוצר אחד

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"