מקלחונים – האם זאת האופציה המועדפת עלינו?

בכל הקשור אל העדפות של הצרכן הישראלי, קשה מאוד לנקוב בדעה חד משמעית ובלתי משתמעת לשתי פנים. האוכלוסייה בארץ כל כך מגוון עד שקשה מאוד להגדיר את הבחירות הטבעיות שלנו, לעומת בחירות אשר אנו פחות נתחבר אליהן. בכל הקשור אל חדר האמבטיה שלנו, גם כאן הדעות חלוקות – ישנם אנשים אשר יעדיפו מקלחונים לעומת אלה אשר יעדיפו להעביר את הזמן שלהם במקלחת רגילה.

מהי הבחירה המועדפת על הישראלים – מקלחונים או אמבטיה?

הבחירה שלנו יכולה להיות לרוב שונה מזאת של האחר, אך ישנו קו אשר מנחה את רוב החברה – ועל פיו רוב הסיכויים שגם אנו נפעל. מקלחונים זאת הבחירה המועדפת והמומלצת ביותר בכל הקשור אל חדרי המקלחת נכון להיום. הסיבה העיקרית לכך היא האפשרות לגוון ולשנות בכל הקשור אל המראה ואל האיכות של המקלחון עצמו. אנו תמיד נרצה לשאוף ולהשיג את הפריטים שנראים הכי טוב לבית שלנו – האפשרות הזאת מתאפשרת לנו רק בעת בחירת מקלחונים על פני האמבטיות.

ברוב הבתים החדשים, הדרישה והרצון הוא להתקין מקלחונים על פני אמבטיות רגילות. עד לפני מספר שנים היינו נתקלים בבתים הישנים יותר באמבטיה אחת לפחות באחד מחדרי המקלחת בבית – הסיבה העיקרית הייתה שזה מה שמקבלים עם הקבלן של הדירה, ולכן רוב האנשים העדיפו להשאיר את המקלחת מבלי להוסיף תשלום מיותר. היום התפיסה השתנתה, ויותר אנשים משפצים את חדר האמבטיה שלהם או מבקשים להתקין מקלחונים בתחילת העבודה על הבית.

לכן המילה האחרונה בכל הקשור אל עיצוב חדר האמבטיה החדש שלכם זה מקלחונים. אמבטיות נכון להיום שייכים לעבר וקשה מאוד להפוך אותם היום למשהו שונה ומעוצב. לכן אם אתם עומדים לקראת שיפוץ חדר האמבטיה שלכם – תבדקו את האופציה של המקלחונים לפני שתבדקו את האופציה של האמבטיות – בעיקר עקב האפשרויות הרבות שיהיו קיימות עבורכם. פנייה אל מומחים או אנשי מקצוע אשר מבינים במעט בתחום חדרי האמבטיות והמקלחונים, תביא אתכם גם אל הדעה שהמקלחונים אמורה להיות הבחירה הראשונה שלך בראש סדר העדיפויות על פני כל אופציה אחרת אשר עומדת לרשותך.
 
 

 

 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
תבחרו מקלחונים כחול לבן
מגוון רחב של סוגי מקלחונים
התאמת המקלחון לבית
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
התקנת מקלחונים
מקלחונים –האופציה המועדפת
מקלחונים בכל המקלחות בבית
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
עיצוב החלל של המקלחון
תוסיפו יופי למלקחת שלכם
 שתי עולמות במוצר אחד

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"