בחירת מקלחון ללא הפתעות מיותרות

מקלחונים זאת הדרך הטובה ביותר שלכם להבטיח מקלחת רגועה ושקטה בכל מצב. לצערנו איננו יכולים לדעת מה צופן העתיד, ולכן כאשר אנו נבחרת במקלחון על פני אמבטיה אנו נבטיח את העתיד שלנו – ושלא נצטרך להחליף את המקלחת בעתיד הקרוב. מקלחון מתאים לכל סוגי האנשים בין אם מדובר באנשים בריאים לחלוטין או כאלה אשר סובלים מבעיות כאלה ואחרות. לעומת זאת מקלחת תגביל אותנו, ולא נוכל להשתמש בה בכל מצב.

מקלחונים – מתאימים לכל מצב ולכל זמן

תתארו לעצמכם סיטואציה שבה אתם מארחים קרובי משפחה או מכרים שלכם, ובדיעבד אתם מגלים שאחד האנשים אינו מסוגל להיכנס אל המקלחת עקב בעיה מסוימת – תחושה לא נעימה כלל אשר הייתה עשויה להשתנות אילו הייתם בוחרים דווקא במקלחון. מקלחונים מתאימים לאנשים בעלי מוגבלויות ולאנשים בריאים לחלוטין כאחד – ואפילו ישנם כאלה אשר אפילו מציעים תוספים מיוחדים אשר יהפכו את המקלחון שלכם להרבה יותר נגיש.

הסיבה העיקרית שבגללה המקלחון עדיף על פני המקלחת בכל הקשור אל הנגישות וההתאמה שלו אל כל סוגי האנשים זה החלל. במקלחת החלל שניתן לזוז בתוכו הוא מצומצם מאוד ומגביל אותנו, כך שאנשים אשר מוגבלים גם ככה יתקשו מאוד לבצע פעולות פשוטות בתוך החלל המצומצם. אך לעומת הזאת המקלחון הינו בעל חלל רב במיוחד, אשר מקנה לנו המון אפשרויות שדרכם נוכל להקל את החיים של כל מי שרוצה להיכנס להתקלח – לא משנה במצב שבו הוא נמצא.

בשורה התחתונה אנו יכולים לישון בשקט כאשר אנו נבחרת במקלחונים לחדר האמבטיה החדש שלנו. האפשרות שלנו להיות בטוחים שלא משנה מה יקרה, לא נצטרך להחליף את המקלחת שלנו שווה כל שקל שנשקיע במקלחון. אינכם חייבים שכבר מהרגע הראשון המקלחון שלכם יהיה נגיש עם כל האביזרים – אך עצם הבחירה שלכם במקלחון על פני המקלחת תביא לכך שתוכלו לבצע שינויים מינוריים על מנת להפוך אותו לנגיש בקלות ובמהירות. ההחלטה נמצאת בידיים שלכם, ולאחר התייעצות עם אנשים אשר מתמחים בתחום תוכלו לדעת שהבחירה שלכם הן מבחינת עיצוב והן מבחינת נוחות תביא אתכם לבחור דווקא באופציה הזאת על פני אופציות אחרות.
 
 

 

 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
תבחרו מקלחונים כחול לבן
מגוון רחב של סוגי מקלחונים
התאמת המקלחון לבית
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
התקנת מקלחונים
מקלחונים –האופציה המועדפת
מקלחונים בכל המקלחות בבית
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
עיצוב החלל של המקלחון
תוסיפו יופי למלקחת שלכם
 שתי עולמות במוצר אחד

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"