איך לשמור על תקינות המקלחונים

מקלחונים הם אומנם האופציה העדיפה עלינו ברוב המקרים כאשר אנו נעמוד לקראת שיפוץ חדר האמבטיה שלנו – אך במידה ולא תשמרו ותטפלו במקלחון כראוי, מהר מאוד אתם תבחינו בבעיות שונות שיתחילו להופיע אחת אחרי השנייה. המקלחונים כמו כל רהיט או מוצר בבית, חייב לקבל את התחזוק הדרוש לו על מנת לשמור על הסטנדרט הגבוה ולמנוע אפשרות שהוא יהפוך להיות מקלחון במצב ירוד – וכל הערך שלו ירד לטמיון.

שמירה על המקלחונים – כבר מההתחלה

תחילת העבודה שלכם בכל הקשור אל התחזוק של אותם מקלחונים שרכשתם מתחילה בעצם מיד לאחר הרכישה והתקנת המקלחונים בבית שלכם. כמו בכל מוצר חדש, גם בעת רכישה של מקלחון לבית שלכם, תקבלו הוראות תפעול שחלק מהם יוקדשו גם לניקיון המקלחון עצמו ודרכים היעילות ביותר לשמור על אורח החיים של המקלחון. חשוב מאוד שתדבקו אל ההוראות של היצרן ותקפידו עליהם לאורך זמן ממושך ככל האפשר.

כאשר מתחילים לנקות את המקלחון, חשוב מאוד לפעול בשיקול דעת – ולדעת מה מנקים ובאיזה צורה. את כל החלקים אשר עשויים מברזל, פלסטיק או גומי מומלץ לנקות עם מטלית לחה בצורה יסודית – כאשר כל הזמן אתם דואגים לייבש את החלק שעברתם עליו. הסיבה העיקרית היא ניקוי יסודי אשר מונע הצטברות של עובש ולכלוך בקצוות של כל החלקים הללו. את הרצפה עצמה ניתן לנקות על ידי כל חומר ניקוי באשר הוא שמיועד לניקוי רצפות או אגניות.

תהליך הניקוי של המקלחונים חייב להיות יסודי ומושקע, אחרת המטרה הסופית לא תושג או תושג באופן חלקי. ברוב המקלחונים ישנם חריצים ודפנות אשר קשה מאוד להגיע אליהם ללא שימוש במטלית או מגבון – ולכן חשוב מאוד לעבור באופן יסודי על כל החלקים האלה. הניקוי של המקלחון עצמו ושל הרצפה הוא תהליך פשוט יותר אשר על ידי שימוש בחומרים רלוונטיים והתזה של מים ניתן להגיע אל ניקוי יסודי אשר אמור להספיק לכם על מנת לספק את הצרכים שלכם. תזכרו שמקלחונים יכולים להחזיק לכם זמן רב רק אם תדאגו לשמור עליו על ידי ניקוי והקפדה על ההוראות של היצרן.
 
 
 

 

 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
תבחרו מקלחונים כחול לבן
מגוון רחב של סוגי מקלחונים
התאמת המקלחון לבית
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
התקנת מקלחונים
מקלחונים –האופציה המועדפת
מקלחונים בכל המקלחות בבית
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
עיצוב החלל של המקלחון
תוסיפו יופי למלקחת שלכם
 שתי עולמות במוצר אחד

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"