מקלחת מהירה ופשוטה

חשוב מאוד לדעת לבחור כל מוצר שאותו אנו קונים לצרכים שלנו ולרצונות שלנו. הבחירה חייבת להיעשות מהפריט הקטן והזניח ביותר ועד לפריט הגדול והמשמעותי ביותר בבית – בית שבו הפריטים נבחרו בחוכמה, יהיה בית הרבה יותר ידידותי ונוח עבורכם. גם חדר האמבטיה שלכם חייב להיות מתכונן באופן מדוקדק – החל מכמות המגירות והארונות ועד לסוג המקלחת אשר תשרת אתכם.

מקלחונים הבחירה במקלחת פשוטה ומהירה

אנשים רבים רואים במקלחת שלהם כמקום מפגש בינם לבין עצמם, עבור אותם אנשים זמן האיכות היחידי שיש להם במהלך היום זה המקלחת שלהם בסוף כל יום. מקלחונים לרוב תהיה הבחירה של אותם אנשים אשר אוהבים להתקלח באופן מהיר, בין היתר בגלל שבמקלחון המקלחת מתבצעת בעמידה ולכן קשה מאוד לבלות שם זמן רב.

ישנם אנשים רבים אשר המקלחונים מתאימים להם כמו כפפה ליד – אנשים שמצד אחד אוהבים את נראות המקלחת מבחינה חיצונית, ומצד שני לא אוהבים לבלות במקלחת זמן רב – והם מחפשים להתקלח בצורה נוחה יותר ומהירה יותר. כמובן שניתן לשפר את חווית המקלחת במקלחונים על ידי הוספת אלמנטים שונים למקלחון עצמו – אך גם כאן כמות הזמן שתבלו בעת השהות במקלחון תהיה נמוכה בהרבה מכמות הזמן שתבלו במקלחת רגילה.

לכן ההחלטה שלכם תהיה בהתאם לדרישות שלכם בכל הקשור אל זמן המקלחת המועדף עליכם. אנשים אשר אוהבים להתקלח זמן רב ולבלות שעות רבות מתחת למים – כנראה יאלצו לבחור באמבטיה על פני מקלחונים. אך במידה ואינכם מסוגלים להתקלח יותר מידיי זמן, ולאחר כמה זמן כבר מאבדים עניין בכל הקשור אל המקלחת – הבחירה שלכם חייבת להיות דווקא במקלחונים.

חשוב לזכור שאומנם החוויה של המקלחונים תהיה קצרה אך בסופו של דבר ניתן לשלב בה את הצד של העיצוב, את הצד של הנוחות והחיסכון במקום במקלחת עצמה וכמובן את הזמן שבו אתם רוצים לבלות במקלחת כל יום. אלה המרכיבים שבסופו של דבר יביאו אתכם להחלטה בין מקלחונים לבין אמבטיות – כי הצרכים שלכם צריכים להיות הערך אשר מנחה אתכם בכל החלטה הקשורה אל הבית שלכם.
 
 
 

 

 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
תבחרו מקלחונים כחול לבן
מגוון רחב של סוגי מקלחונים
התאמת המקלחון לבית
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
התקנת מקלחונים
מקלחונים –האופציה המועדפת
מקלחונים בכל המקלחות בבית
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
עיצוב החלל של המקלחון
תוסיפו יופי למלקחת שלכם
 שתי עולמות במוצר אחד

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"