כל מה שצריך לדעת על ריצוף

אנשים רבים חושבים שכאשר בוחרים ריצוף עבור מקלחונים, מדובר בתהליך פשוט אשר ברוב המקרים נאלץ להסתפק בריצוף הרגיל של האמבטיה – אך לא כך הדבר. קרמיקה עבור המקלחונים, זה אחד הדברים שמאוד חשוב לבחור בהקפדה בעת קניית מקלחון לבית, לא כל סוגי הקרמיקה יביאו לתוצאה שלה אתם מצפים – וכמובן שעליכם לשמור על הסטנדרט הקיים של חדר האמבטיה ולא לגרום לשבירה של העיצוב הקיים.

ריצוף מקלחונים – לא חייב לעשות את זה לבד

בחירת המקלחון שישמש אתכם במקלחת החדשה זה שלב ראשון, והשלב השני יהיה בחירת הריצוף שאותו תשימו במקלחון עצמו. הריצוף יתבצע על ידי אריחי קרמיקה אשר יהיו עמידים במים לאורך זמן, ולא ישחקו לאחר תקופה קצרה – דבר שיצריך אתכם בסופו של דבר להחליף את כל הקרמיקה במקלחת. איכות זה המרכיב החשוב ביותר בעת בחירת אריחי קרמיקה לחדר האמבטיה – בסופו של דבר ריצוף איכותי יחזיק מעמד זמן רב, לעומת ריצוף פחות איכותי אשר יוביל אתכם להחלפתו לאחר מספר שנים בודדות שבהם הוא היה בשימוש.

חשוב מאוד שאת התהליך של בחירת הקרמיקה אשר אמורה מצד אחד להשתלב בחדר האמבטיה שלכם, ומצד שני אמורה להיות מספיק חזקה וזולה תבצעו עם איש מקצוע אשר מתמחה בתחום. אותם אנשים יוכלו להוביל אתכם אל החנויות אשר יימכרו לכם אריחי קרמיקה איכותיים מספיק, במחיר הוגן – וכמובן להתאים את האריחים עד כמה שניתן אל האריחים הקיימים בחדר האמבטיה.

כיום קיימים סוגים רבים של אריחים קרמיקה, כאשר גרניט פורצלן זה הסוג שהכי מתאים כיום לחדרי האמבטיה. הסוג הזה מתאים בעיקר עבור מקלחונים עקב היותו עמיד במשך שנים רבות, והשחיקה של הריצוף הזה מתבצע באופן איטי – ולכן ייקח לכם זמן רב עד שתאלצו להחליף את אותם אריחים. בנוסף תוכלו לבחור דווקא בסוד של פורצלן בול בודי – שגם הוא הפך להיות פופולארי מאוד וניתן לבצע בו חידוש בשונה משאר האריחים דבר שישמור עליו באיכות גבוהה לאורך זמן. אך כמובן שכל בחירה אשר תעשו חייבת להיות בהתאמה מלאה אל סוג המקלחון ואל חדר האמבטיה שלכם.
 
 

 

 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
תבחרו מקלחונים כחול לבן
מגוון רחב של סוגי מקלחונים
התאמת המקלחון לבית
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
התקנת מקלחונים
מקלחונים –האופציה המועדפת
מקלחונים בכל המקלחות בבית
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
עיצוב החלל של המקלחון
תוסיפו יופי למלקחת שלכם
 שתי עולמות במוצר אחד

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"