תבחרו מקלחונים כחול לבן

כאשר אנחנו עומדים בפני בחירת מקלחון שישמש אותנו במקלחת החדשה, אנו נאלץ לשקול קריטריונים רבים אשר עשויים להשפיע על הדעה שלנו.אך ישנם פרמטרים שאיננו מודעים אליהם, אך יכולים להוות מרכיב חשוב מאוד שעשוי לשנות את תפיסת עולמנו בכל הקשור אל קניית מקלחונים. בחירה של מקלחון תוצרת כחול לבן עשויה להביא ליתרונות רבים אשר אינם טמונים במקלחונים אשר מיוצרים באירופה או בכל מקום אחר בעולם.

מקלחונים תוצרת כחול לבן – למה זה עדיף?

בראש ובראשונה מי מאיתנו לא רוצה להרגיש קצת גאווה ישראלית? הרי בסך הכל מקלחונים אשר מיוצרים בארץ ועומדים בסטנדרטים הגבוהים חייבים להיות הבחירה הראשונה שלנו בתור ישראלים. הידיעה שאנו תורמים ומפתחים את תעשיית המקלחונים בארץ עשויה לתת לנו הרגשה טובה, וכמובן לעזור לחברות נוספות להתברג אל התעשייה של המקלחונים תוצרת כחול לבן.

בנוסף אנו נגלה שמקלחונים אשר מיוצרים בארץ, ברוב המקרים יהיו זולים יותר מאשר מקלחונים אשר מיובאים ממדינות שונות מאירופה – והסיבה העיקרית לכך זה הוצאות הייבוא והקנייה של היבואנים השונים הפזורים ברחבי הארץ. מקלחון תוצרת כחול לבן יהיה ברוב המקרים זול יותר כי הוא מיוצר בארץ, וכך אנו חוסכים את הוצאות הייבוא של המקלחון שמורגשות בסופו של דבר במחיר הסופי של המקלחונים.

התעשיות הישראליות חזקות כמעט בכל תחום בעולם, ולאט לאט אנו מתחילים לשים יתד גם בתחום המקלחונים. הגיע הזמן שגם הצרכן הישראלי יתמוך ויעזור לאותם תעשיות לצמוח ולגדול על ידי הבעת אמון ותמיכה במלאכה של אותם אנשי צוות ועובדים ישראלים. מקלחונים כחול לבן לא יהיו בהכרח פחות טובים מאלה אשר מיוצרים בחוץ לארץ – ולעיתים אנו נגלה להפתעתנו שאותם מקלחונים הם אפילו טובים יותר מאלה אשר מיוצרים במדינות שונות בעולם. כך שאתם מוזמנים לזנוח את הסטיגמות ולברר עוד היום באיזה חנויות מוכרים מקלחונים אשר מיוצרים בארץ – כי רק אתם מסוגלים לתת חותמת ואישור סופי לכך שיש לגיטימיות לאותם תעשיות לפעול ולשווק את המוצרים שעד לא מזמן היינו צריכים לייבא ממדינות שונות בעולם והיום אנו יכולים לייבא מחברות ישראליות בארץ.
 
 

 

 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
תבחרו מקלחונים כחול לבן
מגוון רחב של סוגי מקלחונים
התאמת המקלחון לבית
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
התקנת מקלחונים
מקלחונים –האופציה המועדפת
מקלחונים בכל המקלחות בבית
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
עיצוב החלל של המקלחון
תוסיפו יופי למלקחת שלכם
 שתי עולמות במוצר אחד

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"