מגוון רחב של סוגי מקלחונים - איך בוחרים

הנטייה הראשונה שלי היא לחשוב כי המקלחונים שאנו נתקלים בהם ביומיום, בביקור אצל מכרים וחברים שונים – אלה הם הסוגים היחידים של המקלחונים, אך לא כך הדבר. כיום וככל שהזמן מתקדם יוצאים יותר ויותר סוגים של מקלחונים אשר הופכים את הבחירה שלנו לקשה עוד יותר, ואת הצורך שלנו להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום להכרחית. הבחירה שלכם חייבת להיות שקולה ושהיא תכלול בתוכה את כל הפרמטרים הדרושים על מנת להבטיח את ההתאמה של המקלחון אל המקלחת שלכם.

מקלחונים בסוגים שונים – הבחירה הקשה

ראשית יש את המקלחון הפינתי אותו כולנו מכירים, היתרון הגדול של הסוג הזה על פני שאר הסוגים זה שהוא מתאים ברוב המקרים לכל סוגי המקלחות. המקלחון יושב על הפינה של המקלחת וברוב המקרים גם משאיר חלל מספיק גדול אשר מאפשר לנו להסתובב ולזוז במקלחת מבלי שהמקלחון עצמו יפריע לנו. לכן במידה ואינכם יודעים באיזה סוג לבחור – עדיף שתלכו על המקלחון הפינתי כאופציה הטובה ביותר.

המקלחון המעוגל שומר על הקו המנחה של המקלחון הפינתי – וגם הוא נכנס בדיוק אל הפינה של המקלחת. אך בשונה מהמקלחון הפינתי, הוא תופס מקום רק ולא ניתן לסגור אותו על מנת לחסוך מקום. מקלחונים מן הסוג הזה מתאימים בעיקר לחדרי מקלחת גדולים אשר מחפשים מקלחון מעוצב שיתיר רושם טוב על האורחים שבאים לבקר.

חשוב מאוד שבכל העת יעמוד לצדכם איש מקצוע אשר מכיר את הדרישות שלכם, ויעזור לכם לבחור את המקלחון המושלם עבור חדר המקלחת שלכם. מצד אחד אתם רוצים לקחת מקלחון אשר נראה מבחינה חיצונית טוב, אך מצד שני ישנם חדרי מקלחת אשר אין בהם מקום מיותר – והחיסכון במקום חייב להיות קיים על מנת לא להפוך את חדר המקלחת לצפוף ולא נוח. בשורה התחתונה כאשר יעמוד לצדכם בעל מקצוע, תוכלו לבצע את ההחלטות הטובות ביותר בשיתוף פעולה מלא עם אותו איש מקצוע. תזכרו מקלחונים הם הדרך הטובה ביותר שלכם לחסוך מקום במקלחת, ומצד שני להוסיף גוון קצת אחר אל חדר המקלחת הבנאלי והסטנדרטי שכולנו מכירים.
 
 

 

 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
תבחרו מקלחונים כחול לבן
מגוון רחב של סוגי מקלחונים
התאמת המקלחון לבית
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
התקנת מקלחונים
מקלחונים –האופציה המועדפת
מקלחונים בכל המקלחות בבית
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
עיצוב החלל של המקלחון
תוסיפו יופי למלקחת שלכם
 שתי עולמות במוצר אחד

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"