האם מקלחון משתלם יותר?

באופן טבעי, כל בחירה שנעשה בחיים נבצע אותה על פי חישובים כלכליים – במצב של היום שבו משפחות רבות מתקשות לסיים את החודש, הבחירה שלהם חייבת להיות על פי סטנדרטיים של כסף ועלות. כך גם כאשר אנו נבצע שיפוץ או החלפה של מקלחת – תעמוד לפנינו השאלה איזה מבין האופציות אשר עומדות לרשותנו היא הזולה ביותר והרווחית ביותר עבורנו? מקלחונים היא ללא ספק האופציה הטובה ביותר עבורכם הן מבחינת עלות והן מבחינת נוחות.

מקלחונים – חוסכים לנו כמעט בכל דבר
כאשר אנו נבחר במקלחונים על פני אמבטיות רגילות – החיסכון המצטבר שלנו יתאפיין על פני מספר רב של פרמטרים. ראשית בחיסכון במים, הרי האינסטינקט הבסיסי שלנו הוא לבצע מקלחות ארוכות וממושכות כאשר אנו נמצאים בתוך אמבטיה. הסביבה נוחה יותר ונותנת לנו את מלוא האפשרויות לבצע מקלחת ארוכה במיוחד וכך הבזבוז של המים גדל. כאשר תבחרו לרכוש מקלחונים, המקלחות יהיו הרבה יותר קצרות וכך החיסכון שלכם במים גדל.

בנוסף ישנו חסכון במקום בתוך חדר האמבטיה עצמו, כאשר מקלחונים ניתנים להזזה ולקיפול כאשר לא משתמשים בהם. לעומת אמבטיות רגילות אשר הן מקובעות לרצפה ולא ניתנות להזזה או לקיפול כמו המקלחונים הסטנדרטיים.
החיסכון השלישי מתבטא דווקא בפעולות אשר ניתן לבצע בתוך המקלחונים לעומת האמבטיות. כאשר במקלחון ניתן לקלח כל בן אדם בכל גיל. החל מתינוקות קטנים אשר נדרשים להתקלח בתוך המקלחון עם אמבטיה מיוחדת ועד למבוגרים אשר בגיל מסוים מתקשים מאוד להיכנס לתוך אמבטיה רגילה ומקלחון היא הבחירה הטובה ביותר עבורם.

בשורה התחתונה גם הבחירה במקלחון יכולה להיות זולה יותר מבחינת העלות – כאשר הפרמטר הזה יכול להשתנות בהתאם לאיכות של המקלחון, ולעיצוב שלו – אשר ברוב המקרים מעלה גם את המחיר בצורה די דרסטית. ולכן חסכון במחיר מתאפיין לרוב כאשר בוחרים מקלחון סטנדרטי.

בשורה התחתונה איך שלא נסתכל על זה – הבחירה שלנו באופציה של מקלחונים תביא לנו לפלוסים רבים לעומת אמבטיות. לכן החיסכון שלנו יכול להתבטא הן מבחינה כלכלית אך לא רק אלא בעוד מספר רב של דרכים אשר חשובות לא פחות.

 
 

 

 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
התקנת מקלחונים
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
 
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
צור קשר

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"