מקלחונים – הבחירה המושלמת של אנשים עם מוגבלויות

בשנים האחרונות הנושא של הנגישות עבור אנשים עם מוגבלויות כאלה ואחרות הפך להיות משמעותי יותר ויותר. כיום האופציה הטובה ביותר עבור אותם אנשים היא הבחירה באופציה של מקלחונים. הסיבות הן רבות כאשר הסיבה הראשית היא הנוחות שלהם בתוך המקלחון, והאפשרות להתנייד בתוך המקלחון עצמו דבר שכמעט ולא אפשרי במקלחת רגילה. כמובן שיש עוד הרבה פלוסים אשר מעמידים את המקלחונים כאופציה האידיאלית עבור אותם אנשים.

מקלחונים – הנוחות המקסימאלית עבור אנשים עם מוגבלויות
כאשר אנו מדברים על הנוחות שתתאפשר לאותם אנשים כאשר הם יתקלחו במקלחונים, אחת מן הסיבות תהיה המרווח הגדול והאפשרות לזוז בתוך המקלחון עצמו באופן נרחב יחסית. לעומת זאת אמבטיות רגילות הן ארוכות יותר וקשה מאוד להתנועע בהם, דבר אשר יקשה מאוד על האנשים עם המוגבלויות ליהנות מצד אחד מהמקלחת ומצד שני לא להתקשות יותר מידיי.

סיבה נוספת שאותם אנשים יבחרו להתקין דווקא מקלחונים בבית שלהם, ולא אמבטיות היא האפשרות להכניס כסא גלגלים, כסא פלסטיק או כל סוג של כלי עזר אל תוך המקלחון עצמו ובכך להקל על המקלחת ולהפוך אותה להרבה יותר נוחה מבחינתם. בנוסף חברות רבות מציעות כיום את האפשרות להתקין מתקנים שונים במקלחון עצמו, אשר יאפשרו לאותם אנשים להתקלח בכוחות עצמם בזכות העזרה של המכשירים אשר יותקנו במקלחת עצמה.

כיום הרצון של אותם אנשים עם מוגבלויות לא להיות תלויים באף אחד עד כמה שניתן גדל ומתעצם – ולכן הבחירה שלכם במקלחת בצורה של מקלחונים עבורם, תהיה האידיאלית והמתאימה ביותר. תוכלו מצד אחד לבחור מקלחת מעוצבת אשר תהיה מתאימה בדיוק לחדר האמבטיה שלכם, ומצד שני תקבלו מקלחון אשר יהיה נגיש ונוח לכל בני הבית גם כאשר אשר מתקשים להתקלח מסיבה כזאת או אחרת. לכן אל תהססו תזמינו עוד היום מקלחונים לבחירתכם ותוכלו לאבזר אותם בכל הציוד הנדרש על מנת לספק את החוויה הטובה ביותר לכל בן אדם באשר הוא אשר רוצה להתקלח בכוחות עצמו – ללא עזרה מאחרים או תלות בבן אדם כזה או אחר אשר צריך לעזור לו להתקלח.

 
 

 

 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
התקנת מקלחונים
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
 
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
צור קשר

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"