בחירת הריצוף למקלחונים

כאשר אנו מחליטים לשפץ את חדר האמבטיה, ולבנות בה מקלחון – אנו נהיה חייבים לבחור את הריצוף אשר נרכוש עבור חדר האמבטיה והמקלחון עצמו. הבחירה צריכה להתבצע בצורה מחושבת ושקולה, ועליכם לקחת בחשבון מספר רב של אופציות אשר עומדים לרשותכם. התייעצות עם אנשים שונים אשר מתמחים בתחום הריצוף יכולה להיות אופציה טובה אשר תפתור לכם את הבעיות על הצד הטוב ביותר.

מקלחונים – כיצד בוחרים את הריצוף המושלם לאמבטיה?
קשה מאוד להגדיר מהו ריצוף מושלם לחדר האמבטיה, ישנם קריטריונים רבים אשר עליכם לקחת בחשבון – והאופציות הן רבות ומגוונות. רבים יעשו את הבחירה שלהם על פי המראה החיצוני של הבלטות, כאשר קרמיקה תהיה האופציה המועדפת עליהם. אריחי קרמיקה לחדר האמבטיה הם עדיפים מבחינת העיצוב עקב היכולת לבחור עיצוב מבין שלל העיצובים הקיימים כיום בחנויות הקרמיקה.

קריטריון אשר לא פחות חשוב מהעיצוב הוא הבטיחות. כיום המועדות לחשיבות של הבטיחות בחדר האמבטיה הינה גבוהה במיוחד. כאשר הרצון לבחור ברצפות בטיחותיות ולא מחליקות יהיה הקו המנחה שלכם. כאשר כיום חברות ומשווקות רבות מציעות בלטות לרצפה אנטי מחליקות – אשר יהיה הבטיחותיות ביותר עבור המקלחת שלכם בכל הנושא של הבטיחות והסכנות השונות הקיימות במקלחת.

העמידות של הרצפות גם היא פקטור שאסור להקל בו ראש. מקלחונים רבים ידועים ככאלה אשר הרצפות בהם נהרסות מהר במיוחד. הסיבה היא השימוש היומיומי במים ובסבון אשר מחלחל אל הרצפות וגורמות להם להיות שחוקות יותר ויותר. הבחירה שלנו ברצפות לחדר האמבטיה חייבת לכלול את התנאים של הרטיבות והלחות אשר הם יומיומיים בתוך המקלחונים – ולכן אנו נצטרך רצפות חזקות וחסינות ממים.

בשורה התחתונה אתם אלה אשר תצטרכו לבצע את ההחלטה הסבוכה בכל הקשור אל הרצפות למקלחת. אך כיום ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע רבים אשר מתמחים בתחום של מקלחונים וחדרי אמבטיה. הם יוכלו לתת לכם תשובה איכותיות, ולעיתים אפילו להתלוות אליכם לקניית הרצפות והתקנתם בחדר האמבטיה. העדיפות היא בחירה ברצפות אשר עומדות בכל הקריטריונים ומקנים לכם בטיחות, סטנדרט גבוהה ועמידות גבוהה לאורך זמן רב וממושך.

 
 

 

 

 
בחירת מקלחון – נקודת המפתח
מקלחונים מעוצבים – עידן חדש
האם מקלחון משתלם יותר?
מקלחונים לאנשים עם מוגבלויות
מבחר עשיר של סוגי מקלחונים
התקנת מקלחונים
מקלחון או אמבטיה?
בחירת הריצוף למקלחונים
לא חייבים לוותר על האמבטיה
מקלחונים
שאלות ותשובות
 
מקלחונים פינתיים
מקלחונים חזיתיים
מקלחונים מעוגלים
מיקלחונים קטומים
אמבטיונים
צור קשר

כל הזכויות שמורות © "אופר מקלחונים"